Dünya

Samsung, Fortnite’ta Mağaza Açıyor

Fortnite bir battle royale oyunu olarak çıkış yapmış olsa da, günümüzde Metaverse kavramını en uygun şekilde yaşayan platformlardan biri. dönüştü. Fortnite dünyası artık markaların özel dünyalar yarattığı bir topluluk alanı haline geldi.

Bugün bir büyük marka daha Fortnite’ta boy göstermeye başladı. oyuncular, ” Samsung Akıllı Şehir”, Samsung’un eserlerine göz atabilecek ve küçük oyunlar oynayabilecek.

Samsung’un Fortnite dünyasında neler var?

Samsung, Fornite için yarattığı dünyasına oyuncuların etkileşimde bulunabileceği eserler ekledi. Şirketin yeni Galaxy S23 cihazlarının yanı sıra katlanabilir Galaxy Z serisi ve Odyssey serisi monitörleri de haritanın çeşitli noktalarında sergileniyor.

Dünyada ‘Fun Game Quest’ adlı saklambaç benzeri bir oyun da var. oyuncular, dünyada gizlenmiş Galaxy S23’leri bularakbu cihazları oyunun sonuna kadar tutmaya çalışıyor.

Oyuncular ayrıca dünyada gizlenmiş Nightography ve Knox tuşları ile özel güçlere sahip olabiliyorlar. gece fotoğrafçılığıAnahtarı bulan oyuncular, uzun araları görmelerini sağlayan yakınlaştırma yeteneğine sahiptir, KnoxAnahtarı bulanlar ekstra korumaya sahip olur.

Samsung’un Fortnite dünyasına nasıl girilir?

Fortnite’ta Samsung dünyasına “ 8526-6648-9508” kodu ile erişebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu