Yaşam

Uzun Süre Konuşulan Söylentiler Netleşti: The Office Dizisi Geri Dönebilir

Dünyaca ünlü “The Office” dizisinin yeniden başlama ihtimali yıllardır konuşuluyordu. Dizinin yıldız oyuncularından Melora Hardin konu hakkında bilgiler verdi.

2005-2013 yılları arasında yayınlanan ve hala birçok kişi tarafından sevilen “Ofis” dizisinin geri dönüşüyle ​​ilgili uzun süredir söylentiler dolaşıyordu.

Gazeteci Matthew Belloni’nin geçen Eylül ayında Puck’ın “‘The Office’i yeniden başlatmaya hazırlanıyoruz” başlıklı makalesinde yazmasıyla söylentiler arttı.

Dizide Jan Levinson karakterini canlandıran 56 yaşındaki Melora Hardin, yaklaşık 6 aydır ortalıkta dolaşan bu dedikodulara Cuma günü The US Sun’a verdiği röportajda yanıt verdi.

Hardin, eğer dizi yeniden başlayacak olsaydı, “Kesinlikle gelirdim. Çoğumuzun bunu yapacağını düşünüyorum.” Diğer aktörlerin tek bir film için geri dönmeye daha çok ilgi duyabileceklerini düşündüğünü söyledi.

Söylentilere heyecanla yanıt veren Hardin daha sonra şunları söyledi: “Ama bir film yapmayı çok isterdim çünkü o zaman çok hızlı olurdu ve bunu yapardık. “Bunun için herkesi geri getirebileceğimizi düşünüyorum.” söz konusu.

Hardin röportajda, bir dizi veya filmin yeniden çekilmesi durumunda karakterinin hikaye olasılıkları hakkında Daniels’la zaten konuştuğunu itiraf etti.

Hardin sonunda şöyle dedi: “Aslında Greg’le bazı fikirler hakkında konuştum. Jan’in bir kişisel gelişim gurusu gibi olmasının komik olacağını düşündüm çünkü o çok sorunluydu.” Bir açıklama yaptı.

marmaris-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu